0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Gamba Osaka
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۳
۳
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۲:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۴
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashima Antlers
۲
۱
FC Tokyo
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
Burgos CF
۲
۱
Athletic Bilbao
Finished
۲۰:۳۰
Glasgow Rangers FC
۰
۲
Manchester United
Finished
۱۸:۳۰
FC Spartak Trnava
۰
۳
Aston Villa
Finished
۱۷:۳۰
VfB Stuttgart
۳
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۵:۳۰
Alaves
۱
۱
Real Sociedad
Finished
۱۹:۳۰
Futebol Clube Vizela
۰
۴
Celta de Vigo
inprogress
۲۱:۳۰
Queens Park Rangers FC
۰
۲
Tottenham Hotspur
Finished
۱۷:۳۰
AZ Alkmaar
۳
۰
KV Kortrijk
Finished
۱۵:۳۰
Elche
۲
۰
Al-Ittihad
Finished
۲۰:۳۰
Racing Genk
۲
۲
OSC Lille
Finished
۲۰:۰۰
Valencia CF
۰
۰
Castellon
Finished
۲۰:۳۰
SK Sturm Graz
۲
۲
AS Monaco
Finished
۱۹:۳۰
Royal Antwerp FC
۱
۲
AC Parma
Finished
۲۰:۰۰
AFC Wimbledon
۲
۵
Brentford
Finished
۱۵:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۰
۱
RC Lens
Finished
۱۶:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۴
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Empoli
۰
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۸:۳۰
1.FC Magdeburg
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
RSC Anderlecht
۲
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۵:۰۰
Vitoria Guimaraes
۰
۰
Rayo Vallecano
inprogress
۲۲:۰۰
Girona FC
۳
۳
Montpellier HSC
Finished
۱۲:۳۰
Levante B
۴
۰
Qatar SC Doha
Finished
۲۰:۳۰
Martigues
۱
۰
Aubagne
Finished
۲۰:۳۰
Viktoria Koln 1904
۳
۳
1. FC Koln
Finished
۱۵:۳۰
SV Austria Salzburg
۱
۵
Real Betis
Finished
۱۵:۳۰
SV Werder Bremen
۰
۳
Lecce
Finished
۱۶:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
Goztepe AS Izmir
۳
۲
Luton Town
Finished
۱۸:۳۰
Sassuolo
۲
۰
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۸:۳۰
Marino de Luanco
۰
۲
Real Sporting de Gijon
Finished
۲۰:۳۰
SV Darmstadt 98
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۴:۳۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Palermo
Finished
۱۸:۰۰
Stade Rennes FC
۲
۱
Stade Laval
Finished
۱۹:۰۰
Cremonese
۵
۰
Giana Erminio
Finished
۱۹:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۰
۲
SD Huesca
Finished
۲۱:۰۰
Las Palmas
۱
۲
Calcio Como
Finished
۱۲:۰۰
FSV Frankfurt
۳
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۵:۳۰
FC United of Manchester
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
FK Arsenal Tivat
۳
۰
FK Otrant-Olympic
Finished
۲۰:۰۰
Lancy
۱
۱
FC Grand-Saconnex
Finished
۲۰:۳۰
CD Trofense
۱
۱
AVS Futebol SAD
Finished
۲۱:۰۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۳
۰
NK Gorica
Finished
۱۲:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
Zulte-Waregem
۲
۰
KAA Gent
Finished
۱۵:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۳۰
Sanjoanense
۱
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۳:۰۰
Zawisza Bydgoszcz
۴
۱
Wisla Plock II
Finished
۱۳:۰۰
Darlington
۰
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۵:۰۰
Bognor Regis Town FC
۰
۲
Portsmouth
Finished
۱۵:۳۰
Solihull Moors
۰
۳
Oxford United
Finished
۱۵:۳۰
Gillingham
۲
۰
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
Boulogne
۲
۳
Dunkerque
Finished
۱۹:۳۰
Worgl SV
۲
۵
SC Kitzbuhel
Finished
۲۰:۰۰
NK Rudes Zagreb
۳
۱
NK Brinje Grosuplje
Finished
۲۰:۰۰
Gornik Polkowice
۱
۴
MKP Carina Gubin
Finished
۱۲:۳۰
Fremad Amager
۲
۱
Ringsted IF
Finished
۱۲:۳۰
FC Gutersloh 2000
۲
۲
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Standard Liege
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۶:۳۰
Alvechurch
۱
۱
Halifax Town
Finished
۱۷:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۱
۰
Sampdoria
Finished
۱۸:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۲
۲
Udinese Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Genoa
۳
۱
SSC Venezia
Finished
۱۸:۳۰
VfB 03 Hilden
۵
۳
SV Schermbeck
Finished
۱۸:۳۰
MFK Skalica
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
CD Don Alvaro
۰
۴
Merida
inprogress
۲۱:۳۰
Marino
۰
۰
Tenerife B
inprogress
۲۳:۰۰
Erdi VSE
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۱:۳۰
FK Pardubice B
۰
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
Garbarnia
۱
۵
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
Eibar
۱
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۱۳:۰۰
Legia Warsaw II
۰
۳
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۳:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۳
Barnet
Finished
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
۴
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۰
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۳۰
TUS Dassendorf
۱
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
Spelle-Venhaus
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۵:۳۰
Willem II Tilburg
۳
۰
Lommel United
Finished
۱۶:۰۰
Chemnitzer FC
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۰۰
Ballymena United FC
۱
۱
Bangor
Finished
۱۶:۳۰
FC Buderich 02
۳
۱
SV Sodingen
Finished
۱۶:۳۰
LASK Linz
۲
۰
SKN St. Polten
Finished
۱۶:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۲
۲
FC Huchting
Finished
۱۶:۳۰
FC Volendam
۱
۱
SK Deinze
Finished
۱۷:۰۰
FC Wegberg-Beeck
۰
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
Ballyclare
۱
۱
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۰
۵
Hartlepool United
Finished
۱۷:۳۰
Bath City
۱
۰
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۱
۱
AC Milan
Finished
۱۹:۰۰
Diosgyor VTK
۳
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
Grazer AK 1902
۱
۵
Besiktas JK
Finished
۱۹:۳۰
Zacapa Tellioz
۲
۱
Club Xelaju
Finished
۰۵:۳۰
Budaorsi SC
۴
۳
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۳
۳
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۱:۳۰
Hallein
۱
۲
SV Wals-Grünau
Finished
۱۲:۰۰
Ishoj
۴
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
FC Liefering
۲
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۱
۰
VSG Altglienicke
Cancelled
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۳
۰
Altglienicke II
Finished
۱۵:۳۰
NAC Breda
۱
۱
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Koln
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
De Graafschap
۱
۲
Al-Nasr
Finished
۱۵:۳۰
Rijnvogels
۰
۳
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
Sundby BK
۳
۱
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۶:۰۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۳
۳
Giessen Teutonia
Finished
۱۶:۳۰
Barry Town FC
۲
۱
Newport County FC
Finished
۱۷:۰۰
Boston United FC
۴
۲
Kettering Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Quorn
۲
۱
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۱
۵
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Workington AFC
۱
۱
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۱
۰
Mondercange
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۰
۲
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
Needham Market
۲
۰
Maldon & Tiptree
Finished
۱۷:۳۰
Lisburn Distillery
۰
۸
Carrick Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Tamworth FC
۲
۳
Walsall FC
Finished
۱۷:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Ilkeston FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۱
۲
Leamington FC
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۱
۰
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۲
۱
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
Spalding Utd
۱
۱
Rotherham United FC
Finished
۱۷:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۳
۰
SV Meppen
Finished
۱۸:۳۰
Les Herbiers
۲
۲
Chamois Niortais FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Lorient
۱
۱
Dinamo Brest
Finished
۱۸:۳۰
Le Mans FC
۲
۰
Angers SCO
Finished
۱۸:۳۰
FC Bavois
۲
۲
FC Sion II
Finished
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۲
Caykur Rizespor
Finished
۱۸:۳۰
KF Ramiz Sadiku
۰
۳
KF Istogu
Finished
۱۹:۰۰
Asteras Tripolis
۱
۱
Levadiakos
Finished
۱۹:۰۰
Clermont
۱
۱
AS St. Etienne
Finished
۱۹:۳۰
FC Nurnberg
۴
۲
Blackburn Rovers
Finished
۱۹:۳۰
Zalaegerszegi TE
۱
۲
NK Sibenik
Finished
۱۹:۳۰
Uniao Lamas
۰
۴
Lusitania Lourosa
Finished
۱۹:۳۰
Bzenec
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۳۰
FC Slovan Rosice
۴
۱
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۳۰
MFK Dolny Kubin
۰
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۳۰
Frydek Mistek
۰
۱
MFK Havirov
Finished
۱۱:۴۵
KSZO Ostrowiec
۱
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۲:۰۰
FK Usti nad Labem
۳
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۱
۳
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۰
۱
Velke Hamry
Finished
۱۲:۰۰
Middelfart
۲
۱
VSK Arhus
Finished
۱۲:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۳
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
Stal Brzeg
۱
۲
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Mladost Novi Sad
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۲:۳۰
SpVg Frechen 20
۰
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۲:۳۰
FC Malacky
۲
۳
FK Hodonín
Finished
۱۲:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۳
Pogon Szczecin II
Finished
۱۲:۳۰
Matador Puchov
۲
۰
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۲
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Finished
۱۳:۰۰
UD Oliveirense
۲
۲
Academica de Coimbra
Finished
۱۳:۰۰
Felgueiras 1932
۱
۰
Chaves
Finished
۱۳:۰۰
SV Darmstadt 98
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۴:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina B
۱
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۴:۳۰
Stomil Olsztyn
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۵:۳۰
Türk Gucu Friedberg
-
-
FC Turabdin-Babylon Pohlheim
Abandoned
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۱
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Eintracht Trier
۳
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۲
۴
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
Gaborone United
۰
۱
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۰
۱
FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۴۵
Hertha BSC Berlin
۱
۰
NEC Nijmegen
Finished
۱۷:۳۰
Harland and Wolff Welders
۱
۲
Portadown FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۰
۳
RAAL La Louviere
Finished
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۳
۲
Millwall U21
Finished
۱۷:۳۰
Wingate & Finchley FC
۲
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Whitehawk
۴
۱
Ashford Town (Middx) LFC
Finished
۱۷:۳۰
Lewes FC
۰
۱
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
TSV Hartberg
۰
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۱
۳
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۳
۰
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Tel-Aviv
۱
۰
Lech Poznan II
Finished
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۰
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۱
۲
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۰
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۰
۳
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
Bootle
۲
۲
Southport FC
Finished
۱۷:۳۰
MFK Stara Lubovna
۴
۰
Slavia TU Kosice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Lorient
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau
-
-
SV Ried
Cancelled
۱۸:۳۰
CSM Scolar Resita
۱
۱
ND Gorica
Finished
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۱
۰
FK Samorin
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau
۳
۴
Ried II
Finished
۱۸:۳۰
RW Walldorf
۲
۲
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۸:۳۰
Kryvbas Krivyi
۱
۱
Al Bataeh
Finished
۱۹:۰۰
FK Pelister
۰
۲
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۹:۱۵
Borac Cacak
۰
۰
FK Indjija
Finished
۱۹:۳۰
Farense
۰
۱
Al-Nassr Riyadh
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium Super Cup
Club Brugge KV
۰
۲
Union St.-Gilloise
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie A
Flamengo RJ
۰
۰
Criciuma EC
inprogress
۲۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۴
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
۲
۲
KFUM Oslo
inprogress
۲۱:۴۵
Sarpsborg 08
۱
۱
SK Brann Bergen
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۴
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۰۰
FK Dinamo Moscow
۳
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۲۰:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
FC Rostov
۰
۰
CSKA Moscow
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Deportivo Riestra
Finished
۰۱:۳۰
Racing Club
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
San Lorenzo
۱
۱
Atletico Huracan
inprogress
۲۱:۳۰
Rosario Central
۴
۲
Sarmiento
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Defensor Sporting
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۱:۳۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Miramar Misiones
inprogress
۲۲:۰۰
Cerro Largo FC
۰
۱
Rampla Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club de Montevideo
۰
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Ituano SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Coritiba FBC
۰
۱
Mirassol FC
Finished
۰۴:۰۰
America Mineiro MG
-
-
Amazonas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Avai
۰
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Limache
۰
۱
Deportes Temuco
Finished
۰۲:۳۰
Magallanes
۱
۲
La Serena
Finished
۲۰:۰۰
San Marcos de Arica
۰
۰
C.D. Universidad de Concepcion
inprogress
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۰
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza FC
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL Championship
North Carolina
۱
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Louisville City FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
Charleston Battery
۲
۰
Miami FC
Finished
۰۳:۰۰
Phoenix Rising
۲
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Dukla Praha
۰
۳
FC Viktoria Plzen
inprogress
۲۱:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۲
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۸:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۰۰
Bohemians 1905
۲
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۱
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
  Poland Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۰
۰
Zaglebie Lubin SSA
inprogress
۲۱:۴۵
Pogon Szczecin
۳
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۹:۰۰
GKS Dospel Katowice
۱
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۶:۱۵
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
Coquimbo Unido
۱
۰
Nublense
Finished
۲۰:۰۰
O'Higgins
۱
۰
Copiapo
inprogress
۲۲:۳۰
  United States USL League Two
Long Island Rough Riders
۱
۳
Vermont Green
Finished
۰۰:۰۰
Ventura County Fusion
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۲
Project 51O
Finished
۰۶:۰۰
Ocean City Nor'easters
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۳:۰۰
FC Tucson
۳
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۵:۰۰
Almaden FC
۰
۱
United Pdx
Finished
۰۰:۳۰
Lionsbridge FC
۲
۱
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۰۰
Asheville City SC
۴
۰
Nona FC
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۵
Nueva Chicago
Finished
۰۰:۴۰
CA Chaco For Ever
۰
۱
Temperley
Finished
۰۲:۴۰
Almirante Brown de Lules
۱
۰
Club Atletico Aldosivi
inprogress
۲۱:۳۰
Almagro
۱
۰
CA Estudiantes Caseros
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
۱
۱
CA All Boys
inprogress
۲۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
۳
۰
Brown de Adrogue
inprogress
۲۱:۳۰
CA San Miguel
۱
۰
Arsenal de Sarandi
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Alvarado
۱
۰
Tristan Suarez
inprogress
۲۲:۰۰
  Paraguay Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۲:۰۰
Tacuary
-
-
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
  Sweden Allsvenskan
Kalmar FF
۲
۱
Djurgardens IF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۲
BK Hacken
Finished
۱۶:۳۰
IF Brommapojkarna
۰
۲
Hammarby IF
Finished
۱۹:۰۰
  China League 2
Quanzhou Yassin
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۳:۰۰
Guangxi Lanhang
۱
۱
Hunan Xiangtao
Finished
۱۵:۰۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۱
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Harbor Reserves
۲
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۰
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Egypt Premier League
Talaea El Gaish
۰
۰
Pharco
Finished
۱۸:۰۰
National Bank
۰
۰
Al Ittihad Al Sakandary
inprogress
۲۱:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۳
۰
Baladiyet El Mahallah
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland Besta deild karla
KA Akureyri
۱
۰
Vikingur Reykjavik
Finished
۱۹:۴۵
HK Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL South Australia
Croydon Kings
۵
۳
South Adelaide
Finished
۰۸:۳۰
Para Hills Knights
۱
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
Modbury Jets
۳
۰
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
White City Beograd
Finished
۰۹:۰۰
North Eastern Metro Stars
۱
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Sydney FC NPL
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۵
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC
۴
۱
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
  China Jia League
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۲
Dalian Young Boy FC
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Yanbian Longding
۱
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۴:۳۰
Liaoning Tieren FC
۱
۱
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou FC
۳
۰
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga I
Rapid Bucuresti
۰
۱
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۲:۳۰
Universitatea Craiova
۴
۲
FC UTA Arad
Finished
۱۹:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Dunedin City Royals
۱
۳
Christchurch United
Finished
۰۴:۰۰
Selwyn United
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۴
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
  Costa Rica Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۰
۳
AD San Carlos
Cancelled
۰۴:۳۰
  Switzerland Super League
FC Lugano
۲
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۰
۲
FC Zurich
Finished
۱۹:۳۰
FC Winterthur
۰
۰
FC St. Gallen
inprogress
۲۲:۰۰
  Serbia Super Liga
Mladost Lucani
۱
۰
OFK Belgrade
inprogress
۲۱:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۴
۰
Jedinstvo Ub
inprogress
۲۱:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۲
۰
FK Radnicki Nis
inprogress
۲۱:۳۰
  United States NISA
Georgia Lions
۱
۰
Michigan Stars
Finished
۲۱:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Royal Pari
۲
۱
Blooming
Finished
۰۳:۳۰
Real Tomayapo
۱
۰
Nacional Potosi
inprogress
۲۲:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
England U19 (W)
۱
۰
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Serbia U19 (W)
۴
۱
Lithuania U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Superettan
Osters IF
۲
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۰
۳
Helsingborgs IF
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۲
۲
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
Orebro SK
۰
۰
Orgryte IS
Finished
۱۸:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۸
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۶:۰۰
Stop Out Sports Club
۳
۲
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۱
۵
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۱۵
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group A
Costa Rica U20
۱
۱
Cuba U20
Finished
۰۲:۳۶
USA U20
۹
۰
Jamaica U20
Finished
۰۵:۳۶
  Mexico U23 League
Juarez FC U23
۰
۰
Club America U23
Finished
۱۸:۳۰
Santos Laguna U23
۰
۳
Tigres UANL U23
Finished
۲۰:۳۰
Monterrey U23
۰
۰
Queretaro U23
Finished
۱۸:۳۰
Cruz Azul U23
۴
۱
Toluca U23
Finished
۱۸:۳۰
Chivas Guadalajara U23
۱
۱
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Estrella del Sur
۰
۰
Provincial Lobos
inprogress
۲۱:۳۰
Nautico Hacoaj
۲
۱
Atletico Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
Belgrano de Zarate
۰
۱
Deportivo Metalurgico
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AD São Caetano do Sul
۱
۱
EC Sao Bernardo
inprogress
۲۱:۳۰
Primavera SP
۲
۰
Rio Branco SP
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
۰
۱
CA Taquaritinga SP
inprogress
۲۱:۳۰
Comercial SP
۲
۳
Barretos SP
inprogress
۲۱:۳۰
Capivariano SP
۰
۰
EC Sao Bento
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
۱
۱
Juventus SP
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Prudente
۱
۰
Vocem
inprogress
۲۲:۳۰
XV de Jau
۰
۰
Atletico Votuporanguense SP
inprogress
۲۲:۰۰
GD Saocarlense
۰
۰
Rio Claro SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovenia Prva liga
Radomlje
۰
۱
FC Koper
Finished
۱۹:۰۰
NS Mura
۱
۰
NK Nafta Lendava
inprogress
۲۱:۴۵
  Latvia 1. Liga
Riga FC II
۵
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
SK Super Nova
۷
۰
Marupe
Finished
۱۳:۳۰
Skanstes SK
۳
۲
AFA Olaine
Finished
۱۹:۳۰
JDFS Alberts
۳
۲
Valmiera FC II
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Veikkausliiga
AC Oulu
۲
۰
EIF Ekenas
Finished
۱۷:۳۰
HJK Helsinki
۲
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria
Avondale FC
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۲
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۰:۳۰
Hume City
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Playford Patriots
۲
۱
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۳
۲
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۷
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۰
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
  Norway 1. Division
IK Start Kristiansand
۱
۲
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Moss
۱
۰
Kongsvinger IL
Finished
۱۷:۳۰
Egersund IK
۰
۲
Bryne FK
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۰
Stabaek
Finished
۱۷:۳۰
Ranheim Trondheim
۳
۰
Sogndal IL
Finished
۱۷:۳۰
FC Lyn Oslo
۳
۱
Asane IL Ulset
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۰
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
۰
۰
Nautico U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Victoriano Arenas
۱
۱
Juventud Unida San Miguel
inprogress
۲۱:۳۰
Berazategui
۱
۱
Sportivo Barracas
Finished
۱۹:۳۰
Defensores de Cambaceres
۰
۰
Club Mercedes
inprogress
۲۱:۳۰
Argentino de Rosario
۲
۰
Deportivo Muniz
inprogress
۲۱:۳۰
Yupanqui
۱
۲
Club Lujan
inprogress
۲۱:۳۰
Real Pilar
۰
۰
General Lamadrid
inprogress
۲۱:۳۰
Club Leandro Niceforo Alem
۱
۱
CA Claypole
inprogress
۲۱:۳۰
  Bulgaria Vtora Liga
PFC Montana 1921
۰
۰
Marek Dupnica
Finished
۲۰:۳۰
PFC Spartak Pleven
۲
۵
FC Dunav Ruse
Finished
۱۹:۰۰
PFC Nesebar
۲
۱
FK CSKA 1948 II
Finished
۱۹:۰۰
Sportist Svoge
۰
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۹:۰۰
FK Fratria
۱
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Torneo Federal A
CA el Linqueno
۰
۰
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۱۹:۴۵
  Scotland League Cup
Dundee United FC
۲
۱
Ayr United
Finished
۱۹:۴۵
Brechin City
۱
۳
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Arbroath
۰
۳
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۱
۰
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Ross County
۲
۱
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۴
۲
Elgin City
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۲
۱
Cove Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۳
Hamilton Academical FC
Finished
۱۷:۳۰
St. Johnstone
۲
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۳
۴
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۳
۰
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۷:۳۰
FC Livingston
۱
۰
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
FC Edinburgh
۰
۶
Partick Thistle
Finished
۱۷:۳۰
East Kilbride
۰
۴
Aberdeen FC
Finished
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۱
۵
Falkirk FC
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۱
۳
Motherwell
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
۱
۱
Provincial Ovalle
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Superliga Women
El Nacional Quito (W)
۱
۱
Macara (W)
Finished
۱۹:۳۰
Independiente del Valle (W)
۴
۱
CD Espuce (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۰
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۹:۳۰
  Peru Reserve League
Union Comercio Reserves
۵
۲
Comerciantes Unidos Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Sporting Cristal Reserves
۱
۴
Sport Huancayo Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Alianza Lima Reserves
۱۰
۰
Cusco FC Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Deportivo Garcilaso Reserves
۱
۲
FBC Melgar Reserves
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Bayernliga South
FC Pipinsried
۰
۰
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۹:۳۰
TSV Landsberg
۰
۱
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
TSV Grünwald
۲
۴
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۶:۳۰
SV Kirchanschoring
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۴:۰۰
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۱
SV Erlbach
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FC TPS Turku
۴
۰
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۶
۰
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
PK-35 Helsinki
۰
۲
Jippo Joensuu
Finished
۱۹:۳۰
SJK Akatemia
۴
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Torrens Birkalla Reserves (W)
۲
۱
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۰۸:۱۵
  Germany Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۲
۶
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
FV Illertissen
۵
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۲
۲
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۳
CA Independiente de La Chorrera Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Champions FC Academy
۰
۰
Ciex Sports Academy
Cancelled
۲۲:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۱
Tauro FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Cocle
۳
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Manurewa AFC
۱
۴
Birkenhead United
Finished
۰۶:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Bay Olympic
۳
۳
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
West Coast Rangers
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۹:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Auckland City
Finished
۰۹:۰۰
East Coast Bays
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Fulham United Reserves
۱
۴
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Cumberland United Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۰
۴
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Sturt Lions Reserves
۰
۲
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Playford City Patriots Reserves
-
-
West Adelaide Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
  Australia Queensland Premier League U23
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۰۰
Broadbeach United U23
۱
۱
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۱
۳
Ipswich Knights
Finished
۰۹:۳۰
Samford Rangers FC
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
Bayside United
۱
۲
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۰:۳۰
North Star
۲
۳
Souths United
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Fraser Park
۰
۰
South Coast Flame FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions FC
۳
۰
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۳
Hawkesbury City SC
Finished
۱۱:۰۰
Blacktown Spartans
۲
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۳
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۱
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۰
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۲:۳۰
Azul Claro Numazu
۲
۱
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۲
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Fukushima United FC
۳
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۱
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۳
۱
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۳۰
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۵
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Potencia
۰
۱
Durazno
Finished
۲۱:۰۰
CA Bella Vista
۰
۰
Salus
Finished
۱۷:۳۰
Mar de Fondo
۰
۱
Villa Teresa
inprogress
۲۱:۳۰
Huracan F.C.
۰
۱
Deportivo Colonia
inprogress
۲۱:۳۰
CD Parque del Plata
۱
۱
CA Platense
inprogress
۲۱:۳۰
Palermo Rocha FC
۲
۰
Los Halcones
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Artigas
۰
۰
Villa Espanola
inprogress
۲۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
EBK
۱
۲
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۷:۳۰
FC Honka
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۶:۳۰
VJS Vantaa
۰
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Stjarnan (W)
۰
۱
Breidablik Kopavogur (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۲
۱
Keflavik (W)
Finished
۱۹:۴۵
Throttur Reykjavik (W)
۲
۱
FH Hafnarfjodour (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Ready
۱
۱
Træff
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Kristiansund BK 2
۱
۱
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Bjorkelangen
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۲
۱
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland FAI Cup
Cork City FC
۱
۰
Finn Harps FC
Finished
۱۹:۳۰
Pike Rovers
۳
۱
Midleton FC
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۱
۲
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
FK Transinvest
۲
۲
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria Parva liga
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۴
PFC Levski Sofia
inprogress
۲۱:۴۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
Arda Kardzhali
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca 2
Serrano RJ
۰
۱
FC Petropolis Goncalense
inprogress
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
۰
۱
Marica RJ
inprogress
۲۱:۱۵
CEAC Araruama RJ
۰
۱
Americano
inprogress
۲۱:۱۵
  Argentina Primera B Metropolitana
Canuelas
۰
۰
Deportivo Liniers
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Merlo
۱
۱
Sportivo Italiano
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Acassuso
۰
۱
CS Dock Sud
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Uniao Suzano SP U23
۱
۱
Paulista U23
inprogress
۲۱:۳۰
Inter Bebedouro SP U23
۱
۱
Manthiqueira SP U23
inprogress
۲۲:۳۰
Mauaense SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Tupa U23
۲
۰
Maua SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia U19 Championship
Total Soccer U19
۱
۰
Leones U19
inprogress
۲۱:۳۰
Fortaleza CEIF U19
۱
۰
Atletico Huila U19
inprogress
۲۲:۳۰
Independiente Medellin U19
۴
۱
Envigado U19
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D
Nova Iguacu FC
۱
۰
Democrata Sete Lagoas
inprogress
۲۱:۳۰
Ipatinga
۰
۱
Portuguesa RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Audax Rio RJ
۱
۱
Serra FC ES
inprogress
۲۱:۳۰
Santo Andre
۰
۰
Maringa PR
inprogress
۲۲:۳۰
Real Brasilia
۰
۰
Capital FC TO
inprogress
۲۳:۰۰
Real Noroeste Capixaba FC
۳
۱
Itabuna BA
inprogress
۲۱:۳۰
EC Agua Santa SP
۰
۰
CA Patrocinense
inprogress
۲۲:۳۰
Manaus FC
-
-
Trem DC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Pouso Alegre
۰
۰
Inter de Limeira
inprogress
۲۲:۳۰
Costa Rica EC
۰
۰
Sao Jose SP
inprogress
۲۲:۳۰
CRAC
۰
۰
Mixto EC
inprogress
۲۳:۰۰
Anapolis FC
۰
۱
Brasiliense FC
inprogress
۲۳:۰۰
Uniao Rondonopolis MT
۰
۰
Ipora EC
inprogress
۲۳:۰۰
Porto Velho EC
-
-
Humaita
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۰
۰
Rio Branco PR
inprogress
۲۲:۳۰
  Poland 2. Division
Wieczysta Krakow
۰
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۱۵
LKS Lodz II
۳
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۲
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Cup
SV Wernberg
۰
۱
FC Faakersee
Finished
۱۹:۰۰
ASK Weppersdorf
۱
۳
ASK Horitschon
Finished
۱۹:۳۰
ASC St Paul
۰
۲
SK St.Andra/Lav
Finished
۱۹:۰۰
SV Mattersburg
۴
۰
Klingenbach
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۱۵
Brisbane Olympic (W)
۳
۴
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۳۰
SWQ Thunder (W)
۰
۳
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lions FC (W)
۱
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United SC (W)
۲
۰
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Mexico Liga MX Femenil
Toluca (W)
۱
۲
Unam Pumas (W)
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna (W)
۰
۰
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۴:۳۰
Leon (W)
۱
۰
FC Juarez (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Devonport Strikers (W)
۴
۰
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۲
۰
Taroona (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Sorrento FC Reserves
۰
۱
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۰
۳
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۰۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۳
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۳
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۶
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
۲
۴
FC Kuressaare II
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Tammeka II
۷
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۵:۳۰
Nomme Kalju II
۵
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۲:۳۰
Johvi FC Phoenix
۰
۵
Tallinna JK Legion
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Heidelberg United (W)
۲
۱
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۱
۰
South Melbourne (W)
Finished
۱۰:۳۰
Essendon Royals (W)
۱
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۲
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۶
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۰
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۲
۰
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Inglewood United U20
۱
۱
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۴
۱
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۳
۱
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Japan Football League
Minebea Mitsumi
۱
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۹:۳۰
Honda F.C.
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۱۲:۳۰
Verspah Oita
۲
۱
Sony Sendai
Finished
۱۲:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۲
۱
Okinawa SV
Finished
۱۰:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۰
Veertien Mie
Interrupted
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۴
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۱
۵
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۸:۳۰
SD Raiders U20
۰
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۴
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۵
۲
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۳
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Joondalup United
۶
۰
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۱
۲
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۱
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Regional League
Vonds Ichihara
۲
۱
Aries Tokyo FC
Finished
۱۲:۳۰
J-Lease FC
۷
۱
Brew Kashima
Finished
۰۵:۳۰
Fuji University
۱
۵
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۵:۳۰
Kariya
۲
۲
Gakunan F Mosperio
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Yangpyeong FC
۱
۲
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Mokpo City
۳
۳
Siheung Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۰
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimhae City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Broadbeach United
۲
۱
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
Logan Lightning
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Victoria Premier League 2
Box Hill United
۰
۲
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۳:۰۰
Beaumaris
۰
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۲
۳
Doveton
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۴
۴
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۱
۲
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
Mosjoen IL
۰
۲
Verdal
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Audax Rio RJ U20
۱
۲
Nova Iguacu U20
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo RJ U20
۰
۰
Volta Redonda U20
inprogress
۲۱:۱۵
Atletica Portuguesa RJ U20
۲
۲
Sampaio Correa MA U20
inprogress
۲۱:۱۵
Bangu U20
۰
۰
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Boavista RJ U20
۱
۱
Madureira RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
  Finland Ykkonen
EPS
۲
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۲
۰
Atlantis FC
Finished
۱۶:۳۰
KuPS Akatemia
۱
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۰
۲
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۳
۱
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۰
۰
Azuriz FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Cascavel U20
۲
۱
Apucarana U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Wales League Cup
Caersws
۰
۱
Holywell
Finished
۱۷:۰۰
Llandudno FC
۳
۰
Newport County FC
Finished
۱۹:۳۰
Cwmbran Celtic
۲
۳
Trethomas Bluebirds
Finished
۱۵:۰۰
Penrhiwceiber Rangers
۱
۴
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
Prestatyn Town
۱
۵
Buckley Town
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۲
۱
Cambrian & Clydach
Finished
۱۷:۰۰
Penrhyncoch
۰
۳
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۰۰
Llantwit Major
۲
۰
Newport City FC
Finished
۱۷:۰۰
Caerau Ely
۲
۱
Trefelin
Finished
۱۷:۰۰
  Denmark 1st Division
Esbjerg F.B.
۱
۲
OB Odense
Finished
۱۷:۳۰
  Iraq Division One
Diyala FC
۲
۲
Al Karma
Finished
۱۸:۰۰
Al Ramadi SC
۱
۴
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۸:۰۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۴
۰
Union Espanola (W)
Finished
۱۸:۰۰
Coquimbo Unido (W)
۰
۰
Deportes Antofagasta (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Paraguay Championship Women
2 de Mayo (W)
۳
۰
Sportivo Luqueno (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild
Thor Akureyri
۰
۱
Throttur Reykjavik
Finished
۱۹:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
۱
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
۲
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۹:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Los Chankas CYC
۱
۰
Comerciantes Unidos
inprogress
۲۱:۳۰
FBC Melgar Arequipa
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Brazil Copa Espirito Santo
Capixaba Sport Club ES
۲
۱
Vilavelhense ES
inprogress
۲۱:۳۰
Porto Vitoria
۱
۰
Vitoria ES
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Ypiranga PE
۰
۱
AD Cabense PE
inprogress
۲۱:۳۰
Centro Limoeirense
۰
۲
Ipojuca AC
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Hercilio Luz U20
۰
۲
Clube Nautico Marcilio Dias U20
inprogress
۲۱:۳۰
Barra FC SC U20
۶
۰
Brusque U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Strommen IF
۳
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۴
۳
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
CA Universitario Salto
۱
۰
Huracan de Paysandu
inprogress
۲۱:۳۰
Lavalleja de Minas
۱
۲
Club Atletico Libertad
inprogress
۲۱:۳۰
Ferrocarrilero
۱
۰
San Carlos de Maldonado
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
۰
۰
SC Internacional RS U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland 1. Division
Termalica BB Nieciecza
۳
۰
Warta Poznan
Finished
۱۶:۰۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۰
۱
Gornik Leczna
Finished
۲۱:۰۵
Pogon Siedlce
۱
۲
Chrobry Glogow
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 5. Deild
Ulfarnir
۳
۲
UMF Samherjar
Finished
۱۹:۳۰
IB Uppsveitir
۱
۴
Midas
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۳
۰
AC Tres Coracoes U20
Finished
۱۵:۳۰
Boston City FC Brasil U20
۰
۰
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
Betim U20
۰
۰
Minas Boca U20
inprogress
۲۱:۳۰
Cruzeiro EC U20
۴
۱
XV de Novembro EC MG U20
Finished
۱۶:۰۰
EC Futgol U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۰۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast United
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane Roar Youth
۱
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۶
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Colegiales
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۱۷:۳۰
Resistencia SC
۰
۴
12 de Junio de Villa Hayes
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Moreland City U23
۱
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Hume City U23
۳
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۹:۴۵
Avondale U23
۱
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۵:۳۰
South Melbourne U23
۱
۳
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۳۰
Port Melbourne U23
۱
۳
Green Gully U23
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Croydon Kings Reserves
۱
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Metro Stars Reserves
۰
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Para Hills Knights Reserves
۰
۰
Adelaide Raiders Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۱
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Campbelltown Reserves
۲
۱
White City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۱
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۸:۱۵
Brisbane City U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۳:۴۵
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
WDSC Wolves U23
Finished
۱۰:۴۵
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۱
۰
Mornington
Finished
۰۸:۳۰
Old Scotch
۲
۰
Brandon Park
Finished
۰۸:۳۰
  Finland Kolmonen
Villan Pojat
۲
۲
KePS
Finished
۱۴:۳۰
Ylamyllyn Yllatys
۱
۰
Kings SC Kuopio
Finished
۱۵:۳۰
KaPa Kajaani
۰
۱
OsPa
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۵
Canberra Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
O'Connor Knights U23
۰
۰
Cooma Tigers U23
Cancelled
۰۵:۴۵
  Australia NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۲
۲
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۱
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۴
۴
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۱
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۴
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۱:۱۵
  India Calcutta Premier Division
Prayag United Sports Club
۳
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۳:۰۰
Wari AC
۱
۰
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Southern Samity
۳
۴
Kidderpore SC
Finished
۱۳:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۰
۲
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۱:۳۰
Jinju Citizen FC
۴
۱
Seoul United FC
Finished
۱۲:۳۰
Pyeongchang United
۳
۲
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۰
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
۳
۰
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
JyPK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
Jyvaskylan Pallokerho (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aland United (W)
۰
۱
HPS (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Saku Sporting (W)
۷
۲
Viimsi JK (W)
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev (W)
۳
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna FC Ararat (W)
۲
۱
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Flora Tallinn (W)
۴
۰
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
FC Bergheim (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۴:۳۰
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۰
BSC Young Boys Berna (W)
Finished
۱۵:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۰
۰
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۹:۳۰
Skra Czstochowa (W)
۰
۳
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Myanmar National League
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Cancelled
۱۳:۰۰
Thitsar Arman FC
۱
۲
Yadanarbon
Finished
۱۲:۳۰
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Finished
۱۳:۰۰
  Malaysia Liga A1
Imigresen FC
۱
۰
Malaysia University
Finished
۱۲:۱۵
Armed Forces F.C.
۱
۱
Yayasan Pahang Maintenance FC
Finished
۱۲:۱۵
UiTM United
۰
۳
Melaka United
Finished
۱۶:۱۵
  Czech Republic FNL
MKF Chrudim
۳
۰
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۱:۴۵
Vyskov
۰
۰
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۸:۰۰
FC Silon Taborsko
۳
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Palm Beach Sharks
۰
۲
Burleigh Heads
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۲:۳۰
University of Queensland
۴
۰
North Brisbane
Finished
۱۲:۴۵
Virginia United
۵
۰
Western Spirit
Finished
۰۹:۳۰
Newmarket
۴
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Serie C
Sao Bernardo FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Londrina EC
-
-
SER Caxias
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Peru Liga 2
FC Carlos Stein
۱
۶
Deportivo Llacuabamba
inprogress
۲۱:۴۵
  Brazil Cearense C
Crato EC
۶
۰
Itarema EC
inprogress
۲۱:۳۰
Terra E Mar CE
۱
۲
Tiangua EC CE
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Cearense U20
Sao Gerardo U20
۱
۰
Atletico Cearense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santa Cruz CE U20
۳
۰
Alvinegro U20
Finished
۱۶:۰۰
Ceara U20
۵
۲
Atletico Cearense U20
Finished
۱۶:۰۰
  Israel Toto Cup
Maccabi Haifa FC
۳
۰
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۱:۰۰
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Universitario De Vinto (W)
۱
۰
Jorge Wilstermann (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۲
۰
Tacuarembo
Finished
۱۶:۳۰
Cerrito CS
۰
۰
Plaza Colonia
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Banfield (W)
۳
۱
CA Belgrano (W)
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club (W)
۰
۰
River Plate (W)
Finished
۱۷:۳۰
Boca Juniors (W)
۲
۰
CA Independiente (W)
Finished
۱۸:۰۰
Ferro Carril Oeste (W)
۳
۰
Rosario Central (W)
Finished
۱۸:۳۰
San Luis FC (W)
۱
۱
Platense (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
FC Futura
۰
۳
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
JaPS II
۲
۲
NJS
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland U20 League
Athlone Town U20
۱
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۵:۳۰
Drogheda United U20
۲
۰
Cork City U20
Finished
۱۷:۰۰
Shamrock Rovers U20
۳
۲
Waterford FC U20
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۵
۲
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  South Africa Championship Women
JVW FC (W)
۰
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Copper Belts FC (W)
۰
۱
University of Pretoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
۲
۱
Philadelphia Union II
Finished
۰۴:۰۰
Tacoma Defiance
۱
۱
Los Angeles II
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۱
New Town Eagles
Finished
۰۵:۴۵
Tasmania University SC
۰
۴
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۲
۰
Sport Recife PE (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Myanmar U20 League
Dagon Port FC U20
۱
۰
Myawady FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United FC U20
۰
۲
Mahar United U20
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Esiliiga
Viimsi JK
۴
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۶:۰۰
FC Flora Tallinn II
۵
۰
Tabasalu Charma
Finished
۱۸:۳۰
Tartu JK Welco
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
FC Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۳:۰۰
Arsenal Tula
۱
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۸:۳۰
Rodina Moscow
۱
۰
SKA Khabarovsk
Finished
۲۰:۳۰
  South Africa Second League Women
RV United (W)
۱
۲
Badgers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb
۰
۰
JPS
Finished
۱۶:۳۰
Narpes Kraft
۲
۰
OTP
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
AD Juventud Esperanza
۱
۰
9 de Julio Rafaela
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Regional League
Juventud Zondina
۰
۱
Atletico Marquesado
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 2
Ouvidorense
۱
۱
Gremio Anapolis
inprogress
۲۲:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universitario de Deportes (W)
۰
۲
Carlos Mannucci (W)
Finished
۱۹:۱۵
  Kazakhstan League Cup
Elimai FC
۳
۰
FC Atyrau
Finished
۱۸:۳۰
FC Turan
۲
۲
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۱
۲
24 de Septiembre
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IA Akranes (W)
۱
۳
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Vietnam U21 Championship
Binh Phouc U21
۰
۰
Dong Nai U21
Cancelled
۱۲:۳۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۰
۰
Long An U21
Cancelled
۱۳:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۲
۰
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۱
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
  Georgia Georgia Cup
Kolhketi Khobi
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۴
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۶:۳۰
Fc Gonio
۲
۳
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Borjomi
۰
۶
Lokomotivi Tbilisi II
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Uniao Suzano SP U20
۰
۲
Santos AP U20
Finished
۱۶:۳۰
Jose Bonifacio U20
۰
۲
Gremio Novorizontino U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۱
۰
Velo Clube U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۰
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۴
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۲
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۲
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۳
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Asia AFF U19 Championship
Philippines U19
۲
۰
East Timor U19
Finished
۱۱:۳۰
Cambodia U19
۰
۲
Indonesia U19
Finished
۱۶:۰۰
  United States USL League One Cup
Central Valley Fuego
۱
۰
Spokane Velocity FC
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۲
۱
North Geelong U23
Finished
۰۵:۳۰
  Paraguay Tercera Division
Club Sport Colombia
۰
۱
24 de Setiembre
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
ای بی تی 90 اپلیکیشن abt90 آدرس بدون فیلتر abt90 ساشا سبحانی